HAKKIMIZDA

Img

Firmamız 25 yıllık tecrübesi, birikim, bilgi ve olanakları ile Nakliye ve Lojistik alanında sizlere hizmet vermektedir. Azerbeycan ve Gürcistan başta olmak üzere, İran, Irak ve Türkiye'ye haftalık seferlerle Karayolu Taşımacılığı hizmeti sunan, müşteri talebi doğrultusunda komple /parsiyel yüklerinizi kapıdan kapıya ulaştırmaktadır.
Tüm servis modellerinde olduğu gibi Karayolu Taşımacılığında da müşterilerine rakiplerinden farklı çözümler üreterek kaliteli ve ekonomik hizmetleri bir arada sunmaktadır.
Globalleşen ticari yaşamda başarılı olmak ve rekabet gücünü artırabilmek için dışa açılma zorunluluğu doğduğundan Slovenya Ljubljana'da kendi Transport ve Lojistik şirketimizi açmış bulunuyoruz.
Ofis konumumuz yine Ljubljana'da bulunan yaklaşık 4000 m2 depolama kapasitesi bulunan depomuz SABOD d.o.o.'ya yakın olmasına dikkat ederek belirledik ve böylece depolama ve lojistik gücümüzü bir araya getirdik.
Tüm Avrupa ülkelerinden aldığımız komple ve parsiyel yüklerinizi gerektiğinde başta Ljubljana Slovenya'da bulunan depomuza getirip buradan yine kendi araçlarımız ile müşterilerimizin gönderilerinin teslimi için her türlü bilgi ve teknik desteği vererek sağlıyoruz.
Lojistik ağımızın bir ucu da  branş ofisimiz olan Khazar Lojistik BAKU'de de bulunmaktadır.
Buna ilave olarak çok yakında Tiflis Gürcistan'da yine kendi yerimizde hizmet vermeye devam edeceğiz.
Tüm ekip arkadaşlarımız yükün çıkış noktasından varış anına kadar bizzat ilgilenmektedir.
Yılda yaklaşık 2000 EUROpalet Türkiye hattına, ve toplamda 6000 EUROpalet Gürcistan-Azerbeycan-İran-İrak hattına sevk etmekteyiz.
KARGO gönderileri ile ilgili her türlü bilgi, teknik destek ve uluslararası taşımacılıkla ilgili sorularınızda, bizlere başvurabilirsiniz.

Tüm hizmetlerinde standart %100 müşteri memnuniyeti ilkesi birinci sırada yer almaktadır.